Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’e yapılan saldırıyı kınadı Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’e yapılan saldırıyı kınadı


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Ayrıca, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, ve Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın da benzer şekilde görevden alındı.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlarda, çeşitli bakanlıklara yapılan atamalara da yer verildi. Bu kapsamda, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda vergi müfettişliklerine ve vergi başmüfettişliklerine 7'şer vergi müfettişi atanırken, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda 8 başmüfettiş, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda 3 başmüfettiş ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda 1 başmüfettiş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda 1 iş müfettişi ataması yapıldı.

Muhabir: BİROL SANCAK