Rakibimizin etkili oyuncuları vardı. Buna göre hazırlandık. İyi mücadele etmemiz gerekirdi, edemedik. Top ayağımıza geldiği zaman daha efektif kullanmamız gerekiyordu, kullanamadık. 45 dakika özellikle ilk yarı hiçbir şey yapamadık’ dedi.

Artvin Hopaspor, Talasgücü Belediyespor maçı hazırlıklarına devam ediyor Artvin Hopaspor, Talasgücü Belediyespor maçı hazırlıklarına devam ediyor

Palut özetle şunları söyledi:  Bu futbola rağmen  ilk yarı 1-0 içeriye geçmemiz bizim adımıza iyi bir skordu. Çünkü bir şekilde  ikinci yarıya umutlarımızı taşıyabilmiştik. Ve bir dönem özellikle 2-1 sonrası  oyuna ortak olduğumuz anlar da oldu, Ama 2 tane son derece gereksiz, olmaması gereken, birisi karambolde  diğeri tutup çekme ile  oluşan  2 tane pozisyonda penaltıları da rakip kazanınca maçtan puan alma şansımız ortadan kalkmış oldu. Genel manada baktığımız zaman performansımız puan almaya yeterli değildi. Çalışacağız, daha iyi olacağız, dersler alacağız. Önce daha iyi mücadele edeceğiz, sonra daha efektif olacağız. Bu görüntümüz, bu ligde  deplasmanda galibiyetler almak için yeterli değil" ifadelerini kullandı.

TAKA/AYTEKİN AKAY