Saadet Partisi Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ümit Çebi, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor Saadet Partisi Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ümit Çebi, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor

DP İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt'un açıkladığı adaylık duyurusuyla Koç, resmi olarak bu önemli göreve talip oldu.
Adaylık sürecinin ilk günlerinde Ertuğrul Koç, kendisine destek veren teşkilata ve taraftarlarına minnettarlığını ifade etti. Koç'un açıklamalarında, Altınordu'yu birlik, beraberlik ve kolektif bir çaba ile örnek bir belediye yapma hedefi vurgulandı. Seçim sürecinin hem ilçe hem de ülke için hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni eden Koç, vatandaşların desteğinin kritik önemde olduğunun altını çizdi.

Cemal Enginyurt da yaptığı açıklamada, Ertuğrul Koç'un adaylığının Altınordu için bir dönüm noktası olacağını belirtti ve Ordu halkına, Koç'a destek olmaları çağrısında bulundu. Enginyurt, Koç'un liderliğinde Altınordu'nun daha yaşanabilir, huzurlu ve kalkınmış bir kent olacağına olan inancını dile getirdi.

DP'nin bu hamlesi, yerel seçimler öncesinde politik kulislerde dengelerin nasıl şekilleneceği konusunda da merak uyandırdı. Ertuğrul Koç ve destekçileri, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, Altınordu'nun geleceğini şekillendirecek seçimlerin sonucu sabırsızlıkla bekleniyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN 

Editör: Ayşe Sancak