Sarıalioğlu’nun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Of ilçesi Çarşıbaşı Büyük Camiinde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi. Cenaze törenine çok sayıda kişi akın etti ve Sarıalioğlu ailesine baş sağlığı dilediler. Hacı Sadettin Sarıalioğlu aynı zamanda Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun da büyük amcası oluyordu. Çocukları; İstanbulspor Kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, Rasim Sarıalioğlu ve Furkan Sarıalioğlu, taziyeleri kabul etti.
TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN
Editör: Doğukan ÖZKURT