Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı dün akşam oynanan Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi'nin 25. hafta maçında, Türk Hava Yolları’na 3-2 mağlup oldu. Ancak maçın en dikkat çeken anlarından biri, takım kaptanı Eda Erdem'in sakatlığı oldu. Maç sırasında ayağından sakatlanan Eda Erdem, sahadan arkadaşlarının desteğiyle ayrılmak zorunda kaldı.

yeni-proje-25-1.webp

Fenerbahçe Spor Kulübü, Eda Erdem'in sakatlık durumu hakkında resmi bir açıklama yaptı. Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, milli voleybolcunun sağ ayak bileği dış yan bağında (ATF ligament) kısmi yaralanma ve eklem içi ödem tespit edildiği belirtildi. Tedavisine hemen başlanan Eda Erdem'in, ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı henüz netlik kazanmamış olsa da, tüm taraftarların geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz.

Lacivert-Kırmızılılar, Bucaspor zaferiyle ikincilik yarışında ‘ben de varım’ dedi; 1461 Trabzon’da ümitler yeşerdi Lacivert-Kırmızılılar, Bucaspor zaferiyle ikincilik yarışında ‘ben de varım’ dedi; 1461 Trabzon’da ümitler yeşerdi

1702305-jpg.webp

Muhabir: AYŞEN KARABİNA