MKE Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasındaki maçta yaşanan olaylar sonrası hakemlik kariyerine ara verme kararı alan ancak bu kararından vazgeçen Meler, şimdi Avrupa'nın en büyük futbol turnuvalarından biri olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için hazırlıklarına devam ediyor.

14 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek olan şampiyonada görev alacak olan Meler, FIFA yardımcı hakemler Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy ile birlikte FIFA VAR kadrosundan Alper Ulusoy ile birlikte EURO 2024 Hakem Hazırlık Kampında yer alıyor.

Trabzonsporlu Futbolcu, Eşi Melisa Aslı Pamuk'a 1.5 Milyon Euro Değerindeki Deniz Manzaralı Bir Ev Hediye Etti Trabzonsporlu Futbolcu, Eşi Melisa Aslı Pamuk'a 1.5 Milyon Euro Değerindeki Deniz Manzaralı Bir Ev Hediye Etti

13-16 Mayıs 2024 tarihlerinde Frankfurt'ta düzenlenen kamp, teorik ve pratik çalışmaların yanı sıra saha uygulamalarını da kapsıyor. Bu hazırlık süreci, Meler ve ekibinin turnuva öncesindeki becerilerini ve uyumlarını geliştirmek için büyük önem taşıyor. Meler'in, turnuvada üst düzey performans sergileyerek Türkiye'yi uluslararası arenada temsil etmesi bekleniyor.

Editör: Birol Sancak