"Konuşurken mangalda kül bırakmayana, Halka talkın verip, kendisi salkım yutana, Hak deyip halkın cebinde eli olana, Tek sigortası maşallah umudu iyi olur İnşallah diyene.

16 milyon Emekli ve hak sahibi 31 Mart'ta sandıklarda cevap verdi: Biz bindiğimiz dalı kesmedik, Senin öksürüğüne göre esmedik, Çabuk kırılıp küsmedik, Sokakları alanları terketmedik, İnsanca yaşam temiz çevre parasız sağlık hakkımız dedik.

Ortahisar Belediyesi Altyapı ve Yol Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Ortahisar Belediyesi Altyapı ve Yol Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Beka dedin, bayrak dedin, kaynak yok dedin, dipsiz kuyu dedin. Olmaz dedik, yapma dedik, kul hakkına girme dedik de kime dedik. Yaftayı yapıştırıp fetöcü bölücü terörist dedin. Ülkenin yarıdan fazlasını ötekileştirip ayrıştırdın.

Şimdi sandık geldi cevabını aldın, almasına da yine başladın. Sırça köşkte sarayında oturup emekliye taş atmaktasın. Teker kırıldıktan sonra yol göstermektesin. Ee şapka düştü kel göründü azizim. Emeklinin fendi iktidarı yendi. Emekli ile dans son şans. Bu da sana kıssadan hisse olsun."

Kenan Uzun'un açıklaması, emeklilerin iktidara verdiği mesajı ve onların taleplerine olan duyarlılığı yansıtmaktadır.

Muhabir: BİROL SANCAK