Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, TEİAŞ 14. Bölge Müdürlüğü, Trabzon Bakkallar ve Sebzeciler Odası, Trabzon Madeni İşler ve Teknik Makine Odası, Trabzon Kamyon ve Kamyonetçiler Odası gibi kurumları ziyaret eden Aydın, yönetim anlayışında ortak akılın ön plana çıkacağını belirtti.

Tüm Fikirlere Açık Bir Yaklaşım

Aydın, yönetimde istişare kültürünü vurgulayarak, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için gelecek tüm makul fikirlere açık olduklarını ifade etti. Ziyaretlerinde gelen talepleri değerlendirip çözüm bulma noktasında girişimlerde bulunduklarını dile getirdi.

El Ele Vererek Hizmet

Başarının el ele verilerek daha kolay geleceğini vurgulayan Aydın, Ortahisar'da hizmet zincirini güçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti. Şehirdeki tüm paydaşlarla bir araya gelerek Trabzon'a daha faydalı hizmetler sunmak için çalışacaklarını ifade etti. Aydın, daha önceki süreçte yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı taşımayı amaçladıklarını ve bu doğrultuda hareket edeceklerini vurguladı.

Giresun'da Kadınların Siyasi Arenadaki Başarıları Giresun'un Her Köşesinde Kendini Gösteriyor Giresun'da Kadınların Siyasi Arenadaki Başarıları Giresun'un Her Köşesinde Kendini Gösteriyor

TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak