Ziyaretlerde vatandaşlar, “Destek bizden, çalışmak sizden. Sizi sandıktan güçlü şekilde çıkartacağız.” sözleri ile Aydın’a destek verdi. 

HİZMETLER HIZ KESMEYEECEK

Hizmet seferberliğinin devamı ve hız kesmemesi için destek istediğini belirten Aydın, “Hem Belediye’de görev yaptığım süreç içerisinde, hem İlçe Başkanlığı yaptığım dönemde, hem de serbest çalıştığım dönemlerde gerçekleştirdiğim hizmetlerimle birlikte şehrimizin her mahallesinde bir iz bıraktık. Şimdi de yeniden yerel hizmetlere devam etmek için halkımızın desteğini istiyoruz. Ortahisar Belediyesi’nde hizmet seferberliğinin devamı için oylara talibiz.” dedi.

BORDO-MAVİ OFİSLER

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon Ziyareti ve Ahmet Kaya'ya Destek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon Ziyareti ve Ahmet Kaya'ya Destek

Aydın şöyle devam etti: “‘Mavi Yerinde Çözüm’ ve ‘Bordo Yerinden Satış’ ofislerini hayata geçireceğiz, bu projelerimizi önemsiyorum. Vatandaşlarımız bu ofislerimizde her türlü hizmeti alabilecek, anlık ihtiyaçlarını Belediyemizin ana binasına gelmeden halledebilecek. Mavi ofislerimizde vatandaşlarımıza Belediye hizmetlerimizi sunacağız. Bordo ofislerimiz ise yerli üreticilerimizin satış ofisi olacak, buradan da vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilecek.”

Editör: Birol Sancak