TATLIYA BAĞLANDI

Trabzonspor’da Çaykur Rizespor ile oynanan müsabaka sonrası yaşanan gelişmeler camiayı oldukça gerginleştirmişti. Yönetim, teknik ekip ve futbolculara büyük tepkiler oluşmuştu. Teknik adam Bjelica’nın da müsabaka sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüştü. 

Ancak yaşanan gerginliğin tatlıya bağlandığı öğrenildi. Başkan Ertuğrul Doğan’ın Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica ile yaklaşık 2 saate yakın bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Yapılan görüşmede Asbaşkan Zeyyat Kafkas’ın da olduğu belirtildi.

TRANSFER BEKLENTİSİ

Teknik adam Bjelica’nın takım içinde yaşananların yanı sıra alınan kötü saha sonuçlarıyla ilgili Başkan Doğan’a detaylı bir bilgilendirme yaptığı öğrenildi. Yaşanan sıkıntıların çözümü adına yapılan istişareler sonunda Başkan Doğan ve yönetimden teknik direktör Nenad Bjelica’ya tam destek sözü verildiği belirtildi. Başkan Doğan ile teknik direktör Nenad Bjelica arasında transfer konusunun da görüşüldüğü, kısa süre içinde gerekli mevkilere transferlerin yetiştirileceği ifade edildi. Yapılan görüşme sonrası teknik adam Bjelica’nın tamamen Kasımpaşa maçına odaklandığı belirtildi.