AK Parti ile MHP ittifakı Trabzon’un o ilçesinde ne olacak? AK Parti ile MHP ittifakı Trabzon’un o ilçesinde ne olacak?

  “İsrail’in yaptığı katliamın müsebbibi Amerika’dır. Bu böyle giderse ne ilk olacak ne de son… Bu vahşeti durdurabilecek Türkiye’nin liderliği ve Erdoğan’dır” dedi..
SOYLU TEPKİLERDE HEP ÖNDE
Eski İçişleri Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu İsrail’in Gazze katliamına yönelik protesto gösterilerinde en ön safta yer almaya devam ediyor. Her fırsatta tepkisini dile getiren Soylu  Milli İrade Platformu tarafından İsrail'in Filistin'deki saldırılarına tepki göstermek amacıyla Büyük Filistin Yürüyüşüne de katılmıştı..


BU VAHŞETİ DURDURACAK LİDER ERDOĞANDIR
Bakanlığı döneminde her açıklamasında terör olaylarının baş sorumlusu olarak ABD’yi adres gösteren ve en sert açıklamalarla ABD’yi protesto eden Soylu “ABD dünyanın başına beladır.  İsrail’in yaptığı katliamın müsebbibi Amerika’dır. Bu böyle giderse ne ilk olacak ne de son… Bu vahşeti durdurabilecek Türkiye’nin liderliği ve Erdoğan’dır” ifadelerini kullandı.
FİLİSTİNDE YAŞANANLAR ZULÜM ÖTESİDİR
Açıklamaları ve ortaya koyduğu irade ile milyonlarca insanın sesi olan bakan Soylu şunları söyledi: ” Yürekten inandığımız Filistin'in özgür ve güçlü geleceğine yapacağımız her katkı insanlık adına kazanımdır. Filistin’de yaşananlar zulüm ötesi katliam ve soykırımdır. Vicdan ve merhamet sahibi herkes bu katliama  karşı sesini yükseltmelidir”


KANLI VE KARANLIK BİR ELDİR ABD
İstanbul İstiklal Caddesi'nde 6 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısının ardından açıklama yapan ABD'ye tepki göstermiş  ve taziyeleri kabul etmemişti. Bu olay dünya kamuoyunda ve ülkemizde çok ses getirmiş ve tartışma konusu olmuştu. Soylu o olayda da ABD’nin kanlı ve karanlık elinin Ortadoğu üzerinde olduğunu ifade etmiş İsrail’in yapışık ikizi olarak ABD’yi işaret etmişti..
BİZ HUZURDAN VE BARIŞTAN YANAYIZ
Türkiye'nin mazlumların yanında vakur duruşunun ve yapılan vahşetin  dünyaya aktarılması noktasındaki misyonun kararlılıkla devam edeceğini belirten eski İçişleri Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu “Türkiye dünya coğrafyasında nerede bir mazlum ve mağdur varsa onun yanında yer almıştır. Filistin halkı ve Müslümanlar asla yalnız değildir. Elimiz gözümüz hep onların üzerindedir” dedi.
TAKA