Güney Çevre Yolu için siyasi iktidarın seçim öncesinde göstermelik beton döktüğünü belirterek, "Seçim sonrasında Güney Çevre Yolu döktükleri betonla kaldı. Vaatlerle insanları kandırmaya çalışıyorlar. Seçimden önce göz boyamak için bazı adımlar atar gibi yapıyorlar ama sonuçta ortada somut hiçbir şey yok" dedi.

ORTADA SOMUT HİÇBİR GELİŞME YOK !

AK Parti Ortahisar ilçe kadın kolları başkanlığı boş kaldı AK Parti Ortahisar ilçe kadın kolları başkanlığı boş kaldı

Trabzon'a siyasi iktidarın daha önceki dönemde verdiği bir sürü vaat olduğunu da ifade eden Başkan, "Yatırım Adası'ndan demiryoluna, hafif raylı sistemden Güney Çevre Yolu'na kadar birçok projenin yapılma vaadi verildi. Ama bu zamana kadar hiçbirinde en ufak bir adım atılmadı. Projeler vaat olarak kaldı. Her seçimde vaatler yenileniyor ama somut olarak hayata geçirilen bir şey yok" şeklinde konuştu. 

VATANDAŞ MUTFAĞINDA TENCERESİNİ KAYNATAMIYOR !

Ülkenin ekonomik durumunun ortada olduğunu da sözlerine ekleyen İYİ Parti İl Başkanı Başkan, "Bundan yıllar önce vaat edilen projeler konusunda en ufak bir adım atılmamışken aynı vaatleri tekrar tekrar ortaya koyuyorlar. Bunun adı insanlara vaad edip kandırmaktır. Ülkenin önce ekonomisini düzeltsinler ondan sonra bu devasa yatırımlarla ilgili söz sarf etsinler.  Vatandaş mutfağında tenceresini kaynatamıyor. Ekonomik olarak ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Gençler ülkeyi terk etmek istiyor bu coğrafyada güzelim ülkemizde beyin göçü yaşanıyor. İnsanlarla sanki alay ediliyor. Ezilen hep vatandaş oluyor. Dolayısıyla bütün bu vaatler seçime yönelik afaki söylemlerden ibarettir ve gerçekleşmeyecektir. Görünen köy kılavuz istemez" diye konuştu.