YENİ BAŞLANGIÇ İÇİN

Sezona büyük umutlarla başlayan ancak geride kalan 8 haftalık bölümde hayal kırıklığı yaşatan Trabzonspor’da teknik direktör değişimi yaşanmıştı. 

Adana Demir yenilgisi sonrası Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica ile yollarını ayıran Fırtına, şampiyon hoca Abdullah Avcı’yı yeniden geri getirmişti. Milli arayı da iyi bir fırsat olarak değerlendiren Bordo-Mavililer, Avcı ile yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Trabzonsporlu Nicolas Pepe, Afrika Ulaslar Kupası'na gidebilecek mi? Trabzonsporlu Nicolas Pepe, Afrika Ulaslar Kupası'na gidebilecek mi?

SİHİRLİ DOKUNUŞ BEKLENİYOR

Geride kalan 8 haftada 4 galibiyet, 4 yenilgi ile sahadan ayrılan Trabzonspor, Pazartesi günü Papara Park’ta oynayacağı Alanyaspor maçına büyük önem veriyor. Galibiyet serisinin başlangıcı adına Alanya maçından 3 puan hedefleyen Fırtına’da teknik direktör Abdullah Avcı’nın takım üzerinde olumlu bir etki yaratması bekleniyor. Trabzonspor’a ilk geldiği süreçteki kadrodan daha etkili bir kadroya sahip olan Avcı’nın Bordo-Mavili takımı yeniden zirve yarışına ortak edecek hamleler bekleniyor.