Uğurcan Çakır, son dönemde transfer söylentilerinin odağında yer alıyor ve Fransız basınında da sıkça yer buluyor. Trabzonspor'un deneyimli kalecisi için Nantes'in ciddi bir ilgi gösterdiği belirtiliyor.
Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasaray açıklaması! - Kuzey Anadolu

Trabzonspor'un Başarılı Kaptanına Büyük Şok; Transfer Olması İle Gündemde Olan Yıldız Milli Takımda... Trabzonspor'un Başarılı Kaptanına Büyük Şok; Transfer Olması İle Gündemde Olan Yıldız Milli Takımda...

Bordo-mavili takımın Başkanı Ertuğrul Doğan, daha önce yaptığı açıklamada, Uğurcan Çakır için "Ona sözümüz var. İyi bir takımdan iyi bir teklif gelmesi halinde ayrılmasına müsaade edeceğiz." ifadelerini kullanmıştı. Bu durum, Uğurcan Çakır'ın transferine ilişkin belirleyici bir faktör olabilir.
Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasaray açıklaması

Uğurcan Çakır, Trabzonspor ile Haziran 2027'ye kadar sözleşmesi bulunuyor ve bordo-mavili formayla bugüne kadar 243 resmi maçta görev aldı. Milli kalecinin güncel piyasa değeri ise 8.5 milyon Euro olarak gösteriliyor.
Efsane kalecinin yerine Uğurcan Çakır'ı listeye aldılar

Nantes'in Uğurcan Çakır'a olan ilgisi, önümüzdeki dönemde transfer spekülasyonlarını daha da artırabilir ve Trabzonspor'un geleceği için belirleyici olabilir.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU