Açılış kurdelesini  Trabzon Sağlık İl Müdürü Dr. Hakan Usta yaptı. İl Müdürü Usta açılışta yaptığı konuşmada ; “ Dostlarımız ve çok sevdiğimiz gençlerin davetine icabet etmek istedik. 

Sağlık merkezi olmasa da sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet verecek kurumun ilimize ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum. Genç girişimci arkadaşlarıızı kutluyor, hayırlı bol kazançlar diliyorum.”dedi. Kliniğin ortaklarından Fizyoterapist Nezih Sarper Özbedir de açılışta yaptığı konuşmada, “ Türkiye’nin köklü okullarından olan Marmara Üniversitesi'nden mezun olmanın sorumluluğuyla yola çıkarak açtığımız bu klinikte, halkımıza hizmet etmeyi bir borç bilerek; Trabzon’umuzun en tanınan ve tercih edilen Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olmayı umuyoruz. 

Ortopedik, nörolojik ve solunum rehabilitasyonu başta olmak üzere klink masajdan, sporcu sağlığına; postür bozukluklarından kurumsal fizyoterapi danışmanlığına kadar birçok alanda hizmet verdiğimiz kliniğimizden hastalarımızın memnun ayrılması bizim için birincil öncelik. İnsan sağlılığının her şeyden önde olduğunun farkında bir ekip olarak en yüksek başarı için canla başla çalışacağız. Hallkımız içi rahat bir şekilde Kalkınma Mahallesinde bulunan kliniğimizi ziyaret edebilir ve yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirler. 

Trabzon’a yeni bir marka kazandırmak, şehrimizin katma değerini yükseltmek için geliyoruz. İhtiyacı olan herkesi bekleriz.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti. Açılışa; Trabzon Sağlık İl Müdürü Dr. Hakan Usta, of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş genç girişimcilerin aileleri, arkadaş ve davetliler katıldı.
AYŞEN KARABİNA