ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİLER

Altyapı çalışmaları kapsamında, kanalizasyon ve su şebekelerinde meydana gelen arızaların giderilmesi için ekipler gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, yağmur suyu drenaj sistemleri de ihtiyaca göre güçlendiriliyor. Üstyapı çalışmalarında ise, yolların bakımı ve düzenlenmesi, kaldırımların yenilenmesi ve peyzaj çalışmaları gibi çalışmalar yürütülüyor. Ekipler, şehrin estetik görünümünü koruyarak vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyor. Teyyaredüzü Mahallesi Karabekir Sokak’ta çakıllama çalışması, Debboy Mevkiinde karo taş tamiratı, Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi’nde kaldırım yapımı, Fevziçakmak Mahallesi Gökçe Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Pazar Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Konakyanı Mevkiindeki su terfi merkezinde onarım çalışması yürütülüyor.

Kvmfmfkbvf (2)

YAŞANILABİLİR GİRESUN

Rize, Ocak-Nisan Döneminde Çay İhracatında Öne Çıkıyor: Yüzde 13'lük Büyüme Rize, Ocak-Nisan Döneminde Çay İhracatında Öne Çıkıyor: Yüzde 13'lük Büyüme

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse “Şehrimizin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitesini artırmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Hedefimiz, Giresun'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek ve vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır” dedi.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN