Başkan Köse, törenden önce yaptığı açıklamada, "İlk duyduğumda ben de çok heyecanlandım. Daha önce eşi benzeri olan bir durum mu bilemiyorum ama bu nikahı kıyma şerefini bana lütfettikleri için çok heyecanlandım ve koşarak buraya geldim. Acaba ekonomik şartların iyiliğinden mi yoksa kötülüğünden mi yaptılar diye sordum, nikah memuru arkadaşımız 'böyle daha ekonomik oluyor' dedi" ifadelerini kullandı.

Nikah Sonrası Duygusal Anlar

Nikah sonrasında, üç kardeş tekerlekli sandalyedeki annelerinin kucağına oturarak fotoğraf çektirdi ve bu anlar duygusal anlara sahne oldu. En büyük kardeş Selami Saray, "Biz üç erkek kardeş tamamen tesadüfi olarak aynı yıl ve aynı ayda evlenme talebimiz olunca birlikte nikah kıymaya karar verdik. Umarım mutluluğumuz da bir olur. Bizim düğünümüz yarın, kardeşlerimin düğünleri ise birer ay arayla önümüzdeki aylarda olacak. Benim eşim Giresunlu, kardeşlerimin eşleri ise İzmir ve Eskişehir’de olacak. Birer ay arayla düğünlerimizi yapacağız" diye konuştu.

Türk Hava Yolları Teknik Esenboğa Çalışanlarından İbrahim ve Banu Şeyhoğlu'nun Kızları Zeynep 16. Yaşını Kutladı Türk Hava Yolları Teknik Esenboğa Çalışanlarından İbrahim ve Banu Şeyhoğlu'nun Kızları Zeynep 16. Yaşını Kutladı

"Tüm Aileyi Bir Araya Getirdik"

En küçük kardeş Sinan Saray ise, "Aile büyüklerimiz bizim sürekli düğünlerimizi bir arada yapmamızı istiyorlardı. Biz de birlikte nikâh kıyarak, akrabalarımızı ve dostlarımızı bir araya getirdik" şeklinde konuştu.

Bu ilginç ve duygusal nikah töreni, hem aileleri hem de davetlileri unutulmaz anılarla dolu bir gün yaşattı. Saray kardeşlerin düğünleri, farklı şehirlerde gerçekleşecek ve her biri ayrı bir heyecan ve mutlulukla kutlanacak.


Kaynak: İHA