İstanbul'da Destek Ziyareti
Yeşil-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Başkan Emin Eltuğral ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Güler, İstanbul’da faaliyet gösteren Sevinç Aydınlatma’nın sahibi Sabahattin Eldem’i ziyaret etti. Eltuğral ve Güler, Eldem’in nazik misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür etti.

Başkan Eltuğral'ın Açıklamaları
Başkan Emin Eltuğral, yeni sezon öncesi kulübe destek sağlamak amacıyla ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, “Sabahattin Eldem’e bizi ağırladığı için çok teşekkür ederiz. Kulübümüzün geleceği için destek ve işbirlikleri çok önemli. Giresunspor’u yeniden hak ettiği yerlere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

Erzurum'da Cirit Heyecanı: Kadın Hakemlerle Nefes Kesen Müsabakalar! Erzurum'da Cirit Heyecanı: Kadın Hakemlerle Nefes Kesen Müsabakalar!

Sevinç Aydınlatma'dan Destek
Sevinç Aydınlatma’nın sahibi Sabahattin Eldem, Giresunspor’un yanında olmaktan gurur duyduğunu ifade ederek, “Giresunspor’un her zaman destekçisiyiz. Başkan Emin Eltuğral ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Güler’e ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İnşallah Giresunspor, yeniden başarılı günlerine dönecek,” şeklinde konuştu.

Giresunspor, yeni sezon öncesi destek ziyaretleriyle güç toplamaya devam ediyor. Başkan Emin Eltuğral ve ekibi, kulübün geleceği için çalışmalarını sürdürüyor. Bu ziyaretler, Giresunspor’un yeniden yükselişe geçmesi için atılan önemli adımlardan biri olarak görülüyor.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN