Güller açıklamasında, "İçinde bulunduğumuz durumu biliyorsunuz. Şikayetçi olmak için söylemiyorum ama herkesin bilgilenmesi amaçlı söylüyorum. Eksik ve U17 ve U19 ağırlıklı bir kadroyla Bandırma’ya geldik. Oyuncularımıza tecrübe kazandırmaya çalışıyoruz. İşin gerçeği bu ama oyuna baktığımızda özellikle ilk gole kadar olan bölüm ve ikinci yarıda mücadele etmeye ve top oynamaya çalıştık. Maalesef oyuncularımız bu konuda çok tecrübesizler. Her şeye rağmen futbolun pozitif yanında kalıp futbol oynamaya, onların futbol görüşlerini geliştirmeye çalışıyoruz." dedi.

Son 5 maçta 1 beraberlik 4  yenilgi alan  Çaykur Rizespor galibiyeti unuttu Son 5 maçta 1 beraberlik 4  yenilgi alan  Çaykur Rizespor galibiyeti unuttu

Güller, genç oyuncuların tecrübesizliklerinden kaynaklı hatalar yaptıklarını ancak hedeflerine doğru ilerlemeye çalıştıklarını söyledi. Maç sonucunda Bandırmaspor'u tebrik eden Güller, Giresunspor'un elindeki kadroyu en iyi şekilde sahaya yansıtmaya devam edeceklerini belirtti. Giresunspor, 6 puanla ligin son sırasında yer alıyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Doğukan ÖZKURT