Teknik direktör Mustafa Kaplan yönetiminde kendi tesislerinde  dün yaptığı çalışmada önce kuvvet, kondisyon ardından da taktik, teknik antrenmanlar yapan  Yeşil-Beyazlılar  hazırlıklarına bu gün yapacağı çalışmayla kaldığı yardan  devam edecek.


5 PUANDA OLABİLİRDİK

Profesyonel lig tecrübesi olmayan genç oyuncuların her geçen gün artan performanslarının kendisini umutlandırdığını söyleyen teknik direktör Kaplan, ‘İç sahada Bodrum’dan son saniyede o golü yememiş olsak, ayrıca çok iyi oynayıp net fırsatlar bulduğumuz ve bir topumuzun da direkten döndüğü  son maçta  Bandırmaspor’dan bir puan dahi alsak, bu gün  5 puanla yenilmez durumda olacaktık.  Genç ancak dinamik bir takımız. Haliyle zamana ihtiyacımız var. Haftalar ilerledikçe taşlar daha da yerine oturacak’ dedi.

TARAFTARA MiNNETTARIZ

Kadrodaki gençler arasından Giresunspor’a ve Türk futboluna büyük hizmetlerde bulunacak oyuncuların çıkacağından emin olduğunu da kaydeden Kaplan,‘ Zaten aklı selim taraftarımız da bunun farkında  .İki iç saha maçını kaybetmemize rağmen maç boyuncu ve maçtan sonra oyuncularımıza  verdikleri destek bunun kanıtı. Kendilerine minnettarız Bu destek sürdüğü takdirde makul bir süre sonra Giresunspor taraftarımı mutlu eden sonuçlara mutlaka imza atacaktır’ diye konuştu. 
Aytekin Akay