Olay Yeri ve Müdahale Kazanın ardından yaralanan Arife İlhan ve Ravza İlhan ile otomobilin sürücüsü İbrahim Nas, 112 ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Kelkit Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

İlk Yardım ve Durumları 112 ekiplerinin hızlı müdahalesiyle yaralılar, kısa sürede hastaneye ulaştırıldı. Kelkit Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Arife İlhan, Ravza İlhan ve İbrahim Nas’ın hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

Kazanın Sebebi ve Araştırmalar Kaza, sürücü İbrahim Nas’ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldi. Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı. Kazanın kesin nedeni yapılacak detaylı araştırma sonucunda belirlenecek.

Kaza Anı ve Sonrası

Olayın şokunu atlatamayan görgü tanıkları, aracın hızla kaldırıma çarptığını ve takla attığını belirtti. Kaza anında kaldırımda yürüyen Arife İlhan ve kızı Ravza İlhan’ın durumunun iyi olması, olayın en sevindirici yanı oldu.

Başkan Ahmet Kaya, Vatandaşlarla Kent Lokantası'nda Buluştu Başkan Ahmet Kaya, Vatandaşlarla Kent Lokantası'nda Buluştu

Hastane ve Tedavi Süreci

Kelkit Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıların tedavilerine hemen başlandı. Doktorlar, yaralıların genel durumlarının iyi olduğunu ve kısa sürede taburcu olabileceklerini ifade etti.

Sonuç Bu tür kazaların tekrar yaşanmaması için sürücülerin daha dikkatli olması gerektiğini vurgulayan yetkililer, trafik kurallarına uyulmasının önemini bir kez daha hatırlattı. Kazanın yarattığı şok ve üzüntü, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmamasıyla biraz olsun hafifledi.

Muhabir: AYŞE SANCAK