Adaylığı resmiyet kazanan Tanış, bu kararıyla bölgesinin halkı arasında büyük bir sevinçle karşılandı.

Çetin Rıza Tanış, 2019 yerel seçimlerinde MHP'nin desteği ve halkın teveccühü ile belediye başkanlığı görevine başladığını belirterek, "Görev süremiz boyunca, üreten ve gelişen belediyecilik anlayışıyla büyük projeleri hayata geçirerek beldemize hizmet etmeye gayret gösterdik" dedi.

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahaddin Çebi ile, belediye meclis üyesi adayı Cevat Kara, sahaya indiler AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahaddin Çebi ile, belediye meclis üyesi adayı Cevat Kara, sahaya indiler

Tanış, 2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar MHP'nin adayı olarak gösterildiğini açıkladı. Kendisine bu görevi layık gören MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'ye, yerel yönetimlerden sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'a, milletvekili Musa Küçük'e, İl Başkanı Mete Kaya'ya, Merkez İlçe Başkanı Nuh Alparslan Durdu'ya, Ülkü Ocakları Başkanı Sadık Coşkun'a ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, yeni dönemde de halklarına hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.

ArzularKabaköy halkı, Çetin Rıza Tanış'ın adaylığına sevinçle karşılık verirken, yeni dönemde de başarılar dileyerek desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

TAKA/AYŞE SANCAK

Editör: Ayşe Sancak