• DOLAR 31,09 %0.32
  • EURO 33,69 %0.13
  • ALTIN 2.017,06 %0.00
  • BİST100 9.388,91 %0.45
  • BITCOIN 50.888 %-1.59
  • ETHERIUM 2.955 %-0.54
10°

Hamas Haberleri

Hamas haberleri ve güncel Hamas gelişmeleri, Hamas ile ilgili tüm video, Hamas fotoğrafları ve Hamas haberleri Taka Gazete - Trabzon Haber - Karadeniz Haber sitemizde


Dünya

İsrail-Gazze Çatışmasında Hamas'ın Önerisi ve Uluslararası Diplomatik Görüşmeler

Dünya

Gazze'de devam eden İsrail-Hamas çatışması sırasında, bir Filistin TV muhabiri canlı yayın sırasında açlık ve yorgunluktan bayıldı. İnsanlık dramını ortaya...

Türkiye

İsrail ile Hamas arasındaki çatışmaların ardından Gazze'de yaşanan trajediyi kullanarak tepki çeken bir reklam kampanyası başlatan dünyaca ünlü markaya, bir...

Dünya

Hamas'ın Silahlı Kanadı, Gazze'deki Saldırılara Ait Yeni Görüntüleri Yayınladı. İsrail Ordusuna Ait Tankın Yanına Yaklaşarak Patlayıcı Yerleştiren Hamas Üyesi Görüntülendi.

Dünya

İsrail güçleri, Gazze'nin kuzeyindeki Er-Rimal Mahallesi'nde, hükümete ve Hamas'a ait kurumların bulunduğu bölgeyi büyük ölçüde bombalayarak yerle bir etti.

Dünya

Hamas'ın silahlı kanadı, Han Yunus'ta İsrail güçlerine yönelik gerçekleştirdiği saldırı anlarını gösteren videoları yayınladı.

Dünya

Filistin Başbakanı Muhammed Iştiyye, Hamas'ın Filistin siyasi haritasının ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayarak, İsrail'in bu gerçeği değiştiremeyeceğini ifade etti.

Türkiye

Dünyanın kilitlendiği Hamas ile İsrail arasındaki rehine krizinde Türkiye yine farkını ortaya koydu. 

Türkiye

ABD’nin Terörizm ve Mali İstihbarattan Sorumlu Hazine Müsteşarı Brian Nelson, Hamas ve Rusya gündemiyle Türkiye’yi ziyaret edecek.

Dünya

Gazze'de İsrail ve Hamas arasında geçici ateşkes 2 gün daha uzatıldı.

Dünya

İsrail ile Hamas arasında varılan insani aranın ardından Gazze Şeridi’ne geçen yardım tırı sayısı 200 oldu.

Dünya

İsrail ile Hamas arasında yapılan esirlerin serbest bırakılmasına yönelik anlaşmanın ardından ilk adım atıldı.