Bim, 28 Haziran 2024 kataloğunda Fakir Range vantilatörü satışa sundu. 5 kanatlı pervanesi, 55 Watt gücü, salınım fonksiyonu ve ayarlanabilir eğim-yükseklik özellikleriyle öne çıkan bu model, 899 TL fiyatıyla oldukça cazip. Fakir markasının piyasada 1000 TL'nin altında bulunmayan diğer modellerine kıyasla bu fiyat oldukça avantajlı. Ürün, 2 yıl garanti ile sunuluyor ve stoklarla sınırlı olduğundan hızlı davranılması gerekiyor.

28 Haziran Bim kataloğu 2024 indirimleri duyurulmuştu. Günün en çok dikkat çeken ürünü ise Bim vantilatör oldu. Fakir Range modelinin satışa çıktığı Bim’de fiyatlar da piyasaya göre çok uygun.

Fakir Range Özellikleri Neler? Fakir Range Alınır mı?

Fakir Range özellikleri şöyle;

Kamuda Maaş Ödemelerine Yeni Ayar! Artık Emanet Hesabına Yatırılacak Kamuda Maaş Ödemelerine Yeni Ayar! Artık Emanet Hesabına Yatırılacak

5 kanatlı pervane
55 Watt güç
Salınım fonksiyonu
Ayarlanabilir eğim ve yükseklik
Fakir Range modeli Bim’deki fiyatı 899 TL. Fakir’in şu andaki satış fiyatlarında 1000 TL’nin altında ürün bulunmuyor. Bu nedenle vantilatör ihtiyacı olanlar için Bim indirimli vantilatör fiyatı oldukça uygun. Üstelik Fakir güvencesi ve 2 yıl garanti de sunuluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ