Yusuf Güney, 2008'de müzik dünyasına girişiyle tanındı ve o dönemdeki hit şarkılarıyla adından söz ettirdi. Son zamanlarda, özellikle astral seyahat konularına olan ilgisiyle sık sık gündeme gelmeye başladı. Güney'in ilginç açıklamaları, takipçileri tarafından yakından takip ediliyor.
 

Son dönemde dikkat çekici açıklamalarıyla adından söz ettiren Yusuf Güney, son olarak şaşırtıcı bir açıklama daha yaptı.

“HER ŞEY SIFIRLANACAK”

Bir televizyon programına konuk olan Güney, "Bugüne kadar yaşadığımız her şey bir fragmandı 2030'da ise ufak çaplı bir kıyamet yaşanacak. Her şey sıfırlanacak" ifadelerini kullandı ve bu sözler sosyal medyada hızla yayıldı.


“BU ADAMI KİMSE CİDDİYE ALMASIN”

Yusuf Güney'in bu sözleri de sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Kimileri, "Bunu nereden biliyorsunuz?" diye tepki gösterirken, kimileri de "Bu adamı kimse ciddiye almasın" şeklinde yorumlar yaptı.

Yusuf Güney'e yönelik, "Eğer kıyamet kopmazsa sen kıyameti koparırsın!" tarzında esprili yorumlar da yapıldı.


KİMDİR

Yusuf Güney, 2008'de müzik dünyasına girişiyle tanındı ve o dönemdeki hit şarkılarıyla adından söz ettirdi. Son zamanlarda, özellikle astral seyahat konularına olan ilgisiyle sık sık gündeme gelmeye başladı.

UZAYLI SEVGİLİSİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Özellikle sosyal medyada yaptığı ilginç açıklamalarla dikkat çeken Güney, uzaylı bir sevgilisi olduğunu iddia etmesinden, astral seyahatle Kenan Işık'ın durumunu gördüğünü iddia etmesine kadar birçok şaşırtıcı açıklamada bulundu ve hepimizi şaşkına çevirdi.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat Çifti Dahil Tutuklu Sanıkların Bir Kısmı Tahliye Edildi Sosyal medya fenomeni Dilan Polat Çifti Dahil Tutuklu Sanıkların Bir Kısmı Tahliye Edildi


Ünlü şarkıcı, bu sefer de kıyametin ne zaman kopacağına dair bir tarih vererek yine herkesi şaşırtmayı başardı

Kaynak: HABER MERKEZİ