Trabzonspor'un Avrupa Kupaları İçin Son Şansı: Son 6 Maçta 3. Sıra İçin Yarış Trabzonspor'un Avrupa Kupaları İçin Son Şansı: Son 6 Maçta 3. Sıra İçin Yarış

Antalya'da kamp yapan Hull City'de düzenlenen basın toplantısında konuşan takım kaptanı Coyle, Abdülkadir Ömür hakkında olumlu sözler sarf etti. Coyle, "Abdülkadir şu anda harika işler yapıyor. Farklı bir ülkeden geldikten sonra takıma katılması biraz zaman alabiliyor ama Ozan Tufan'da da olduğu gibi, biz takım olarak kaynaşmayı çok iyi başardık. Kendisi şu an hem sahada hem de antrenmanlarda çok çalışıyor ve aynı hedefler doğrultusunda bize çok katkı sağlayacak" dedi.

Abdülkadir Ömür'ün Hull City'de sergilediği performansın takım kaptanı tarafından övgüyle karşılanması, genç futbolcunun yabancı bir ortama hızlı bir şekilde uyum sağladığını ve takıma olumlu katkılar sağladığını gösteriyor. Hull City'nin yeni transferi Abdülkadir Ömür'ün başarılı performansını sürdürmesi beklenirken, bu övgüler genç futbolcunun motivasyonunu artırabilir.

Editör: Birol Sancak