Ordu Büyükşehir Belediyesi, "Ramazan Çocuklarla Güzel" adıyla düzenlediği etkinliklerle Ramazan ayında çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Her akşam Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nda (OBBKT) gerçekleşen etkinliklere olan ilgi giderek artıyor.

Kültür sanat etkinlikleriyle Orduluların beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da Ramazan ayına özel olarak çocuklar için özel etkinlikler düzenliyor. Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından "Ramazan Çocuklarla Güzel" temasıyla hazırlanan etkinlikler, çocukları eğlenceli aktivitelerle buluşturuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nda her akşam düzenlenen etkinliklerde çocuklar, tiyatro oyunları, interaktif gösteriler, çeşitli yarışmalar ve atölye çalışmaları gibi birbirinden keyifli etkinliklerle eğleniyorlar. Ramazan ayının manevi atmosferinde çocuklara eğlenceli ve öğretici vakit geçirme imkanı sunan bu etkinlikler, aileler tarafından da büyük ilgiyle karşılanıyor.

Trabzon Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni Trabzon Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin çocuklar için düzenlediği "Ramazan Çocuklarla Güzel" etkinlikleri, her akşam OBBKT'nin kapılarını dolduran çocuklarla dolup taşıyor. Bu etkinlikler, Ramazan ayının coşkusunu ve birlik beraberlik duygusunu çocuklarla birlikte yaşayan bir şehir atmosferi oluşturuyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK