Hulusi Şahin’den inanılmaz bir performans. Maşallah maşallah nazar değmez inşallah. Antalya temsilcimiz Temel Karayunus’un getirdiği TAKA Gazetesini dikkatle izleyen Hulusi Şahin, ‘Trabzon benim için çok özel’ yorumunu yaptı ve hasret giderdi, herkese selam yolladı.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ

AK Parti Trabzon milletvekili Yılmaz Büyükaydın, Ortahisar ilçe başkanı Selahattin Çebi, Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Uluslararası öğrencilerin açılışına katılarak hayırlı olsun dilekleri ile kurdeleyi kestiler, Burada Konuşan milletvekili Büyükaydın, ‘Akademik eğitim ve sosyal alanda Organizasyonlarla öğrencilere farklı bir vizyon çizerek uluslararası öğrencilerin Her soruydu yakından ilgilenmek Boynumuzun borcudur’ dedi

ONAY ŞAHİN’DEN BAŞHEKİM UYSAL’A ZİYARET

Karadeniz Müziğinin önde gelen sanatçılarından Onay Şahin, Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal’ı; makamında ziyaret ederek bölge insanına sunduğu sağlık hizmetleri için teşekkür etti. Başhekim Uysal da Onay Şahin’e bu anlamlı nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Onay Şahin, aynı zamanda ziyareti kendi sosyal medya hesabında : ‘’ Çocukluğumun örnek abisi, çalışkan, dürüst, tevazu sahibi, yöremiz için önemli bir değer, 8 yıldır Of Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini özveri ve başarıyla yürütüyor. Yeni Hastanenin inşaat aşamasından bugüne kadar hizmetlerini aksatmadan başarıyla sürdürdü. Kimseyi üzmeden kimseyi kırmadan, kendisine sağlık, başarı ve afiyet dilerim. İyi ki varsın Şaban hocam ‘’ şeklinde paylaştı.

BİZİM VEYSEL’E YOĞUN İLGİ

Tonya ilçemizden ‘Bizim Veysel’ olarak tanınan Veysel Kurt’a yoğun bir ilgi ve destek var. AK Parti’nin aday göstermesi halinde bu parti çatısı altında seçime girecek olan Veysel Kurt AK Parti’nin aday göstermemesi halinde bağımsız olarak adaylığını koyacak. Güleryüzü, dürüstlüğü ve samimiyeti ile her kesim tarafından çok sevilen bir isim olan Veysel Kurt’un tüm parti seçmenlerinden oy alabilecek potansiyeli bulunuyor. Kurt’un adaylığının Tonya’daki seçim dengelerini kendi lehine değiştirebileceği, bağımsız olarak da Tonya’da seçimlere kazanmasının güçlü bir ihtimal olduğu ifade ediliyor.            

UĞUR TAŞ ADAY ADAYI

 

Beşikdüzü ilçemiz esnaflarından Uğur Taş düzenlediği basın toplantısında Beşikdüzü AK Parti’den belediye başkan adaylığı için aday adayı olacağını açıkladı. Uğur Taş yaptığı açıklamada; “İlçemizin daha fazla yerinde saymasına gönlüm razı olmadı. Hakkettiği yatırımları hızlı ve etkili bir şekilde almalı. Vizyon sahibi bir ilçe, ekonomik yapısı güçlü bir belediye olmasına katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Bu nedenle 2024 yılı yerel seçimlerde AK Parti’den aday adayı olacağım” dedi.

KARAÇENGEL KARARLI

 

Çarşıbaşı’nda uzun yıllar AK Parti İlçe Başkanlığı görevinde bulunan, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Zekeriya Karaçengel’in önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanı adayı olma konusunda kararlı olduğu belirtiliyor. Zekeriya Karaçengel’in Çarşıbaşı’nın tekrar Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’ye bırakılacağına inandığı bu şekilde olursa partisinden aday adayı başvurusu yapacağı olmazsa bağımsız olarak seçimlere girebileceği konuşuluyor.

Araklı’da 9. Aday adayı Araklı’da 9. Aday adayı

YİNE KIRDILAR

 

Vakfıkebir Belediyesi tarafından milyonlarca lira harcanarak yapılan Plaj ve Sosyal Alan Projesine saldırılar devam ediyor. Konu ile ilgili olarak Vakfıkebir Belediyesinden yapılan açıklama şöyle; “Dün gece plaj alanında bulunan kabinler bir kez daha kırılarak kullanılmaz hale getirildi.  Belediye Başkanımız Muhammet Balta’nın büyük emek vererek ilçemize kazandırdığı bu önemli projeden sadece ilçemizde değil çevre il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımız da yararlanıyor.  Maalesef bu hizmetleri ve güzellikleri içlerine sindiremeyen zavallılar kırmayı, yıkmayı, saldırmayı marifet sanıyor.  Halkımızın şunun net olarak bilmesini isteriz ki; bunu yapanların tespitini yaparak en ağır şekilde cezalandırılması için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız. Bizler sizler için çalışmaya hizmet üretmeye devam edeceğiz” denildi. Yapılan saldırıya ilçede ve yörede vatandaşlar büyük tepki gösterdi.

CENGİZ YENİDEN RP’DEN ADAY OLACAK

Şalpazarı öndeki dönem Belediye Başkanlarından Fehmi Cengiz’in yeniden aday olup olmayacağı merak ediliyordu. Cengiz’in avukat Nevzat Çabuk’un aday olması halinde aday olmayarak Nevzat Çabuk’u destekleyeceği, olmaması halinde ise Yeniden Refah Partisi’nden Şalpazarı Belediye Başkan Adayı olacağı ifade ediliyor.