Rangers'taki takım arkadaşı Rıdvan Yılmaz'dan Trabzonspor hakkında bilgi aldığını belirten Lundstram,

"Burada olmaktan inanılmaz derecede mutluyum. Karşılama beni çok etkiledi. Trabzonspor formasını giymek için sabırsızlanıyorum. Bu kadar insanın burada olması gerçekten büyük bir duygu. Trabzonspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Transfer sürecimde Barisic'in Trabzonspor'a gidecek olması da etkili oldu"

şeklinde konuştu.

Lundstram, eşine Trabzon'a gelme fikrini sunduğunu ve onunla sürekli iletişim halinde olduklarını açıkladı. "Rıdvan Yılmaz ile Trabzon ve Trabzonspor hakkında konuştukça daha da heyecanlandım. Buradaki atmosferi gördüğümde kararımı verdim," diyen oyuncu, havalimanında kendisini bekleyen VIP minibüse binerken yapılan 'Trabzon' tezahüratının kendisini ve Bordo-Mavili taraftarları coşturduğunu söyledi.

1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar 1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar

Trabzonspor taraftarları, Lundstram'ın takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyor ve yeni sezon için büyük umutlar besliyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK