7 gün 24 saat sahada çalışan Küçük, halkın sorunlarını yerinde tespit edip çözüm önerileri geliştirmek için yoğun bir istişare sürecine girdi.
Küçük, şehrin bütün kesimlerine ulaşarak ortak akıl ve vizyonla şehir için projeler geliştirmeyi amaçladığını belirtti. "Çözülemez hiçbir sorun yok" diyen Küçük, halkın mutluluğunu temel alarak şehirdeki sorunları çözeceklerini vurguladı.
Akçaabat'ın en önemli sorunlarından biri olarak gördüğü yanlış şehir planlamasına değinen Küçük, şehir merkezindeki hava kirliliğini ve trafik sorunlarını çözmek adına önerilerde bulundu. Ayrıca, güçlü ve etkili bir kadro ile şeffaf bir yönetim anlayışını benimsediklerini ifade etti.
Küçük, hizmet anlayışlarının vatandaşa ulaşan, vatandaşın ayağına giden bir model olduğunu belirterek, "Şehrin hizmetine talibiz" dedi. Süleyman Küçük, azim, kararlılık, inanç, ve birikimle Akçaabat'a hizmet etmeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.
TAKA/AYŞEN KARABİNA