CHP'den AKP'ye Sert Yanıt: "Yatırımlar Halkın Parasıyla Yapıldı!" CHP'den AKP'ye Sert Yanıt: "Yatırımlar Halkın Parasıyla Yapıldı!"

Siyasi İşler Başkanı Hasan Güneş, Genel Sekreter Engin Çubukçu, Mali İşler Başkanı Halidun Dabanca, Teşkilat Başkanı Yücel Hasan Çebi, Kurumsal İlişkiler Başkanı İlan Sarı, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Av. Neslihan Çıtlak, Uluslararası İlişkiler Başkanı Hayati Suiçmez, Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanı Mustafa Kılıç, Milli Güvenlik ve Göç Politikaları Başkanı Coşkun Gümüş, Yerel Yönetimler Başkanı Yaşar Koç, Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanı Fatma Keskin Arıcı, Medya Tanıtım Başkanı Emel Alimisoğlu, Ekonomi ve Kalkınma Politikaları Başkanı Özgür Taflan, Ar-Ge, Eğitim ve Siyaset Akademisi Başkanı Dr. Salih Köroğlu, STK ilişkileri Başkanı Osman Taner Bahadır, Toplumsal Politikalar Başkanı Hüseyin Karakaş, Eğitim ve Öğretim Politikaları Başkanı Tufan Aktürk, Sağlık Politikaları Başkanı Dr. Hakan Nuhoğlu, Gençlik ve Spor Başkanı Özgür Yolcu, Kültür ve Sanat Başkanı Emin Albayrak ve Tarım Politikaları Başkanı Sadullah Yılmaz.
Tiflis’te Görüşme TTSO Meclis Üyesi Mehmet Üçüncüoğlu, Gürcistan Türk İş İnsanları Derneği (GÜRTİAD), Tr Healing Travel Yönetim Kurulu Başkanı Selami Karabulut, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Seyit Hisoğlu, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Müdürü İbrahim Polat, Onkoloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. Feyyaz Özdemir, Endokrinoloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Nuhoğlu, Kalp ve Damar Cerrahisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Coşkun Özdemir, Tiflis Pirveli Kliniği’nin İdari İşler Müdürü George Gogoladze, GÜRTİAD üyeleri, Tiflis’te sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren Wellmed-Tur kurucuları Keriman Akdeniz ile Gulia Mustafayeva ve Nobel İlaç Gürcistan Müdürü Dr. Harun Berberoğlu ile bir araya geldi. Sağlık turizmine büyük önem veren Üçüncüoğlu, Tiflis, Azerbaycan ve Gürcistan görüşmelerini sürekli gerçekleştireceklerini söyledi.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA