Erol Gedikli'nin açıklamalarına göre, İl Başkanı Fatma Başkan'ı ziyaretinde, Akçaabat için hazırladığı projeleri detaylı bir şekilde paylaştı. Akçaabat'ın daha yaşanılabilir bir kent olması, istihdamın artırılması ve kalkınma projeleri üzerine istişarelerde bulundular.

MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar

Gedikli, "Akçaabat’a güneşin doğması için elimi değil, gövdemi taşın altına koyuyorum." dedi ve ilçenin gelişimine katkı sağlama sözü verdi.

Akçaabat'ın kültür, sanat ve turizm alanında önemli bir potansiyele sahip olduğunu ancak hak ettiği düzeye gelmediğini belirten Gedikli, yanlış yatırımlar ve projelerin ilçenin gelişimini yavaşlattığını ve gençlerin Akçaabat'ı terk etmesine neden olduğunu ifade etti.

İYİ Parti'nin Akçaabat Belediye Başkan adayı olarak Erol Gedikli, İYİ belediyecilik anlayışı ve projeleriyle ilçenin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Akçaabat'ın daha ileriye gitmesi için çabalayacaklarını vurgulayan Gedikli, "Her şey Akçaabat için." dedi.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Doğukan ÖZKURT