Trabzonspor ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Jens Stryger Larsen, İsveç medyasına yaptığı açıklamada duygusal bir ayrılığı gündeme getirdi. 

Larsen, "Orada çok mutlu olmadığım bir sır değil. Buna hiç şüphe yok" ifadelerini kullanarak Trabzonspor deneyimini yansıttı. Ayrıca, kızı ve karısıyla birlikte Danimarka'ya dönme kararı aldığını ve bu kararı ailevi sebeplerle aldığını belirtti.

Koçlarından memnun olduğunu dile getiren Larsen, ailevi sebeplerden dolayı bir çözüm bulma ihtiyacı hissettiğini açıkladı. Trabzonspor ile anlaşmaya varabilmiş olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Larsen, geleceği hakkında ise "Futbol dünyasında her zaman bir şeyler olur. Özellikle de ocak ayında. Öyleyse ne olacağını görelim. Hızlı da gidebilir, yavaş da gidebilir. Zaman gösterecek" dedi.

Çaykur Rizespor'un Teknik Direktörü İlhan Palut, mağlubiyeti değerlendirdi Çaykur Rizespor'un Teknik Direktörü İlhan Palut, mağlubiyeti değerlendirdi

Ayrılığı sonrasında Malmö FF teknik direktörü Henrik Rydström'un övgülerine de değinen Jens Stryger Larsen, geleceği hakkında belirsizlik içinde olduğunu ve zamanın ne getireceğini beklediğini vurguladı.

KAYNAK/FOTOSPOR

Editör: Ayşe Sancak