AK Parti Ortahisar Belediye Meclis Grup Başkan Vekili: Zeki Kavanoz "Maaşlar 11 Gün Önceden Hazırlandı" AK Parti Ortahisar Belediye Meclis Grup Başkan Vekili: Zeki Kavanoz "Maaşlar 11 Gün Önceden Hazırlandı"

Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusundaki yüksek kar örtüsüne sahip dik yamaçlarda çığ tehlikesi bulunurken, güneydoğu kesimlerinde yer yer toz taşınımı bekleniyor.

Batı Karadeniz Bölgesi'nde parçalı, yer yer çok bulutlu bir hava bekleniyor. Bölge genelinde aralıklı yağmur ve sağanak yağışlar tahmin ediliyor. Örneğin, Bolu'da sıcaklık 16°C, Karabük'te 17°C, Sinop'ta 14°C ve Zonguldak'ta 15°C olarak ölçülüyor.

Orta ve Doğu Karadeniz Bölgeleri'nde ise parçalı ve çok bulutlu bir hava bekleniyor. Samsun, Çorum, Amasya çevreleri ile Tokat'ın batısında sağanak yağışlar tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerindeki eğimli yamaçlarda çığ tehlikesi bulunuyor.

Amasya'da sıcaklık 23°C, Samsun'da 16°C, Tokat'ta 22°C ve Trabzon'da 19°C olarak ölçülüyor. Trabzon'da parçalı bulutlu bir hava bekleniyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK