Karaismailoğlu, Türkiye'nin yüzyılın şehirlerine hizmet etmek amacıyla Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlayan seçim sürecine vurgu yaptı.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, 28 Şubat Postmodern Darbesini Kınadı AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, 28 Şubat Postmodern Darbesini Kınadı

Milletvekili Karaismailoğlu, kesintisiz ulaşımın ve dirençli şehirlerin önemine dikkat çekerek, İstanbul'da yeni bir dönemin başlayacağına işaret etti. Karaismailoğlu, şunları belirtti: "İstanbul'da beş yıldır ara verilen eser ve hizmet odaklı AK Parti belediyeciliğini 31 Mart itibariyle tekrar başlatmak üzere kabine arkadaşımız Murat Kurum ile birlikte yeni dönem başlayacaktır. Amacımız şehirlerimizde; hayatı kolaylaştırmak, kaliteli-ekonomik-güvenli toplu taşıma sistemlerinin kesintisiz çalıştığı, akıllı, dirençli şehirler ve kentsel dönüşümle milletimizin yaşam kalitesini yükselteceğiz."

340393Bb 3Bf4 493A A6C6 5D2483D922Ec

Adil Karaismailoğlu'nun bu açıklamaları, şehirlerin gelişimine ve ulaşım sistemlerine verilen önemin altını çiziyor ve AK Parti'nin hizmet odaklı yaklaşımını vurguluyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN 

Editör: Ayşe Sancak