Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Avni Coşkun Çebi, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, okul döneminin hayatın önemli bir aşaması olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin aldıkları eğitimin gelecekte hayallerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayacağını belirtti. Öğretmenlerden alınan her bilginin önemine değinen Çebi, sürekli ve verimli çalışmanın başarıya giden yolda temel bir adım olduğunu ifade etti.

Çebi, öğrencilerin okul hayatında kazandıkları iyi alışkanlıkların da büyük önem taşıdığını vurgulayarak, öğretmenlere karşı saygı, arkadaşlarla dostane ilişkiler kurma, yardımlaşma ve güzel sözler kullanmanın başarı için anahtar olduğunu söyledi.

Trabzon Teknoloji Derneği’nde Yeni Dönem! Başkan Tuba Bilgin Göreve Başladı Trabzon Teknoloji Derneği’nde Yeni Dönem! Başkan Tuba Bilgin Göreve Başladı

Ayrıca, velilere de seslenen Çebi, çocukların tatil dönemini verimli geçirmeleri için iyi bir planlama yapmalarını ve onların dünyasına girip daha iyi anlamalarını tavsiye etti. Son olarak, öğrencileri, öğretmenleri ve velileri tebrik ederek, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diledi.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA