Vanspor’u İlhan Depe Ve Batuhan Kör’ün Golleriyle Deviren 1461 Trabzon, Rövanş İçin Avantaj Elde Etti Vanspor’u İlhan Depe Ve Batuhan Kör’ün Golleriyle Deviren 1461 Trabzon, Rövanş İçin Avantaj Elde Etti

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor Karşılaşması Öncesi Değerlendirme

Kayserispor, alt sıralardan uzaklaşma mücadelesi verirken, Burak Yılmaz ise Trabzonspor'un güçlü kadrosuna karşı hazırlıklarını sürdürüyor. Yılmaz, Trabzonspor maçının zorlu geçeceğini belirterek, "Her puanın kıymetli olduğu bu riskli haftalara girdik. Ancak ben umutluyum. Takım olarak daha iyi olacağımıza inanıyorum. Trabzonspor maçı, bizim için oldukça zorlu bir mücadele olacak. Trabzonspor camiası son derece değerli bir camia. Ancak kendi evimizde oynuyoruz ve bu riskli haftalarda taraftarımızın bizi destekleyeceğine eminiz. Takım olarak maça iyi bir şekilde hazırlanıyoruz." şeklinde konuştu.

Maç öncesinde Kayserispor'un motivasyonunu yüksek tutmak için çalışmalarını sürdüren Burak Yılmaz, oyuncularını Trabzonspor karşısında en iyi performansları sergilemeye teşvik ediyor. Maçın sonucu merakla beklenirken, futbolseverler heyecanla bu mücadeleyi bekliyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN