Trezeguet Trabzonspor Taraftarını Üzdü. Sağlık Durumuyla İlgili Kulüpten Açıklama Geldi Trezeguet Trabzonspor Taraftarını Üzdü. Sağlık Durumuyla İlgili Kulüpten Açıklama Geldi

Korkmaz'ın yaptığı açıklama şu şekildedir: "Milli arada bizim için iyi de oldu. Sakat oyuncularımız vardı. Onlar da dönecek. Daha iyi bir hazırlanma fırsatı olacak. Hemşehrilerimiz de maçı özledi. Hep birlikte burada güçlü şekilde Trabzonspor’u misafir edeceğiz. Buradan da 3 puanla çıkıp biraz daha rahat hissetmek istiyoruz. 4 maçtır periyottan öyle ya da böyle istediğimizi aldık. Bu süreci Trabzonspor maçıyla perçinlemek istiyoruz. Taraftarımızın desteğini bekliyoruz."

Konyaspor Başkanı, takımın milli ara sürecini iyi değerlendirerek sakat oyuncuların dönüşünü beklediklerini ve taraftarlarıyla birlikte güçlü bir şekilde Trabzonspor'u ağırlamayı planladıklarını belirtti. Takımın son 4 maçta istedikleri sonuçları aldıklarını dile getiren Korkmaz, bu süreci Trabzonspor maçıyla zirveye taşımak istediklerini ifade etti.

Editör: Birol Sancak