MHP Ne İstiyor? MHP Ne İstiyor?

Demirci yaptığı açıklamada, “2019 yılında ilçe başkanlığı görevi bizlere verildi yeni kurduğumuz ilçe teşkilatı ile birlikte 31 mart yerel seçimlerine katıldık bu kısa sürede belediye başkan adayımız sayın Atilhan Sancak ile birlikte Köprübaşı halkımızın büyük teveccühleri ile seçimden 2. parti olarak çıktık. Öncelikle bizlere inananlara ve güvenenlere hiç mahcup etmedik. 
Onun içindir ki seçim başarımız bundan kaynaklanmaktadır. Köprübaşı halkına sonsuz minnettarız. Her şeyin en iyisine layık olan Köprübaşı halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Herkesten haklarını helal etmelerini istiyoruz. 
Bugün bizim için zor bir gün 2011 yılında sayın Yavuz Ağıralioğlu’na yapılan haksızlıkla başlayan süreç 2020 yılında genel kurulda sayın Haşim Yanara ve 2023 yılında yapılan genel kurulda sayın Cevdet Tellioğluna yapılarak zulüme devam edilmiştir. Parti içi demokrasi bu süreçlerde uygulanmadığı kuralsız,ilkesiz,ahlaksız ve diktatör bir tutum sergilemelerinden dolayı yapılan bu genel kurullarda kardeş kardeşi,alperenler alperenleri ve dava arkadaşları dava arkadaşlarını birbirine düşürerek şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlunun ilâyi kelimetullah davasında hiç yaşanmayacak olayları genel kurullarda yaşattılar. 
Köprübaşı BBP yönetim kurulu olarak istifamızı zorunlu hale getirdiler. Bizler kuralsız,ahlaksız,ilkesiz ve tutarsız bir siyaset yapmaktansa BBP’sinden istifa ediyoruz bundan sonra siyasi hayatımıza demokrasi ve doğruluktan ayrılmayan bir oluşumla devam edeceğiz kamuoyuna saygılarımla BBP köprübaşı ilçe başkanı Resul Demirci ve yönetim kurulu üyeleri.”
TAKA/BİROL SANCAK