Of İlçe Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonunda finale çıkan takımlar Of Fen Lisesi ile Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi oldu. Çekişmeli bir maç sonunda rakibini 2-1 yenen Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

Böylece geçen yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında yapılan futsal turnuvasında finalde Of Fen Lisesine yenilen Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi rövanşı almış oldu. Maç sonunda 1, 2 ve 3. olan takımlara kupaları takdim edildi. Turnuvada üçüncü olan Of Anadolu İmam Hatip Lisesine kupası İlçe Nüfus Müdürü Emin Ulu takdim etti. 

KAZANAN DOSTLUK OLDU

İkinci olan Of Fen Lisesine kupası İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Hamdiye Yıldırım Yüksek Öğretim Kız Yurdu Müdürü Hülya Karakaş takdim etti. Şampiyon Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi takımının kupası Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer ve İlçe Spor Müdürü Özcan Demirel tarafından verildi.

Çaykur Rizespor, Ankaragücü Maçı Öncesi Son Provasını Yaptı Çaykur Rizespor, Ankaragücü Maçı Öncesi Son Provasını Yaptı

Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer turnuva ile ilgili olarak, “Turnuvaya katılan tüm okul takımlarımıza teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır çekişmeli ve sportmence geçen bir turnuva oldu. Emeği geçen İlçe Spor Müdürümüzü ve ekibini tebrik ediyorum. Şampiyon takımımızı da ayriyeten kutluyorum. Bundan sonraki turnuvalarda görüşmek dileğiyle” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.
TAKA/TUNCAY UÇKUN