Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) başkanlığına seçildi. Federasyonun olağanüstü genel kurulunda, 2007 yılından itibaren başkanlık görevini üstlenen Fevzi Apaydın ile yarışan Yiğiner, kongreden galip çıktı.

Süleyman Soylu’nun Külliye’deki Görüşmesi ve Yeni Görev İddiaları Gündemde Süleyman Soylu’nun Külliye’deki Görüşmesi ve Yeni Görev İddiaları Gündemde

889 Fark Attı


5 bin 167 delegenin 4 bin 27'sinin oy kullandığı seçimde, 3 bin 953 oy geçerli sayıldı. Mehmet Yiğiner, 2 bin 421 oy alarak seçimi kazandı. Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı. Kongre sonunda delegelere teşekkür eden Yiğiner, “Teveccühleri ile bizleri genel başkan olarak hizmet etmeye layık gören ulaşım odalarımızın kıymetli başkanlarına ve yöneticilerine şahsım ve ekibim adına en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Teveccühünüzün ağırlığının ve öneminin farkındayız, şimdi daha da fazla çalışma zamanı. Teşkilatımızın lokomotifi TŞOF’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Muhabir: Ayşe Sancak