Taka Gazetesi mikrofonlarına konuşan Elmas, "Bu çark kurnazları yıllardır menfaatleri gereği kutuplaştırdıkları bizleri düşman hale getirdi" diyerek başladığı konuşmasında şu sözlere yer verdi: "Kardeşi kardeşe, yoldaşları yoldan çıkaran bu yapı, kendi hazırladıkları kurtlar sofrasında güzelim memleketin kaderiyle de oynamadan geri durmuyorlar. Bu memleketin insanlarının geleceği, partilerinde verdiği mücadele sizlerin kurtlar sofrasında kirli anlaşmalarınıza malzeme olamaz. Biraz kendinize gelin şark kurnazları!

İYİ Parti Lideri Akşener, 6'lı Masa Detaylarını Trabzon'da Açıkladı İYİ Parti Lideri Akşener, 6'lı Masa Detaylarını Trabzon'da Açıkladı

Kendinizi uyanık, halkı da aptal yerine koymayın! Tertemiz insanların, memleket aşığı yiğitlerin önüne set koymayın. Ülkemizin kuruluşunda, 42.ve 47. Alaylar kurarak, vatanımızın var olmasında önemli katkılar sağlayan yiğit ecdadımızın bizlere emanet bıraktığı Giresun ve bahsettiğim ilçeleri sizlerin çıkarlarınıza ve kirli politikalarınıza kurban edilecek yer değildir" diye konuştu.
TAKA/AYŞEN KARABİNA