Merih, “Çalıştıklarımızı sahaya yansıtamadık. Tabii ki maçtan çıkaracak çok dersimiz var. Hocamız gerekli analizleri yapacaktır. Biz de mutsuzuz. Turnuvaya iyi başlamıştık, şimdi kötü bir sonuç aldık. Hiçbir şey bitmedi. Üçüncü maçımız var. İnşallah üçüncü maçımızdan da en iyi şekilde sonuç alıp gruptan çıkmak istiyoruz. Futbolda böyle şeyler olabiliyor, hayatta olduğu gibi. Kötü günler de var, iyi günler de. Biz bunun üstesinden gelip, milli takımımızı en yukarıya taşıyacağız,” dedi.

Çaykur Rizespor'da Emirhan Topçu Belirsizliği ve Stoper Arayışı! Çaykur Rizespor'da Emirhan Topçu Belirsizliği ve Stoper Arayışı!

26 yaşındaki savunmacı, gruptan çıkacaklarına inancının tam olduğunu vurgulayarak, “Ben her zaman oynasam da oynamasam da milli takım için elimden gelenin en iyisini yapan biriyim. Oynamadığımda da oynadığımda da benim için fark etmiyor. Hocamız ne zaman görev verirse oynamaya hazırım. Üçüncü maçta da bana şans verilirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Çünkü milli takım her zaman her şeyin üstündedir benim için. İnşallah gruptan çıkacağımıza ve iyi başarılar elde edeceğimize inanıyorum,” şeklinde konuştu.

Muhabir: BİROL SANCAK