Trabzon'da hava sıcaklığı bugün 24 derece olacak ve yağmurlu bir hava bekleniyor. Samsun'da ise hava sıcaklığı 26 derece olacak ve parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Bu hava koşulları, bölge halkının günlük aktivitelerini planlarken dikkatli olmalarını gerektiriyor.

Meteoroloji duyurdu: Türkiye güneşli bir gün geçirecek... 11 Şubat Cuma hava  hava durumu

"Trabzon’da Dramatik Kurtarma Operasyonu! Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kedi İtfaiye Tarafından Kurtarıldı" "Trabzon’da Dramatik Kurtarma Operasyonu! Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kedi İtfaiye Tarafından Kurtarıldı"

Karadeniz Bölgesi'nde önümüzdeki günlerde sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor. Bölgede en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık ise 18 derece olacak. Bu durum, özellikle yaz aylarında serinlemek için denize girmeyi planlayanları etkileyebilir.

yuksek-basincli-gunesli-gunler – Hava Forum I Meteorolojik Hava Durumu  Sitesi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, vatandaşları ani hava durumu değişikliklerine karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. Özellikle şiddetli yağışlar ve gök gürültülü sağanaklar, su baskınlarına ve ulaşımda aksamalara neden olabilir. Bu nedenle, halkın güvenliği için gerekli tedbirlerin alınması önem taşıyor.

Güneşli günler - Kocaeli Haberleri
 

Muhabir: BİROL SANCAK