Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısı coşkulu bir buluşma ile gerçekleştirildi Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısı coşkulu bir buluşma ile gerçekleştirildi

İşlerini İzmir'e taşıyan Metin Emiroğlu ve i Mehtap Emiroğlu, mutlu bir yuva kurarak torunlarıyla da mutluluklarını paylaşmışlardı.

Emiroğlu, TAKA Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Eşim bir süredir bir takım rahatsızlıklarla mücadele ediyordu ancak maalesef ani bir şekilde ölümcül bir duruma yol açtı. Bu ani gelişen durumu kabul etmek zor olsa da, Allah'tan rahmet diliyoruz. Ayrıca, dostlarımıza sağlık ve sabır diliyoruz" şeklinde duygusal bir açıklama yaptı.
Mehtap Emiroğlu'nun cenazesi gece uçakla Trabzon'a getirildi ve bugün İkindi namazının ardından İskenderpaşa Camii'nde son yolculuğuna uğurlanacak. Taka Gazetesi ailesi olarak Emiroğlu ailesinin acısını paylaşıyor ve sabır diliyoruz. Mehtap Emiroğlu, Trabzon'da sevilen bir isimdi ve anılarıyla her zaman hatırlanacak.

TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Ayşe Sancak