MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar ve yönetim kurulu üyeleri, yaklaşan yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarına destek olmak üzere harekete geçti. Çarşıbaşı Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Keleş ile birlikte kamu kurumları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ayar, mücadele azmiyle dikkat çekti.

Ziyaretler sırasında, "Canla Başla TÜRKİYE için mücadeleye devam ediyoruz. Çarşıbaşı ilçemizin değerli belediye başkan adayı Ahmet Keleş'e her konuda güvenimiz tamdır. Trabzon'da kazanan halkımız olacak, kazanan demokrasi olacak, kazanan Cumhur İttifakı olacak" şeklinde konuşan Ayar, Keleş'e olan desteğini net bir şekilde ifade etti.

TTB Heyetinden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’ya ziyaret; “Destek Olacağız” TTB Heyetinden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’ya ziyaret; “Destek Olacağız”

AK Parti ve MHP Çarşıbaşı ilçe teşkilatlarının da katılım gösterdiği ziyaretlerde, vatandaşlar MHP ve Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayı Ahmet Keleş'e büyük ilgi gösterdi. Bu destekle birlikte, seçim atmosferi Çarşıbaşı ilçesinde giderek daha da yoğunlaşıyor ve adayların sahadaki mücadelesi sürüyor.Muhabir: AYŞE SANCAK