Rize'de Yaş Çay Taban Fiyatının Altında Çay Alan Fabrikalar Tepki Çekti Rize'de Yaş Çay Taban Fiyatının Altında Çay Alan Fabrikalar Tepki Çekti

"Esef ve Ayıpla Kınıyorum" MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, “Trabzon Fatih Devlet Hastanesi'nde yaşanan bu üzücü olayı esefle kınıyorum ve ayıplıyorum. Doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına yönelik bu tür saldırıların mutlaka önüne geçilmeli ve caydırıcı cezalar uygulanmalı,” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Hastane Ziyareti ve Geçmiş Olsun Dilekleri Yaşanan olayın ardından Trabzon Fatih Devlet Hastanesi'ne giderek diz kapağı kırılan ve darp edilen doktoru ziyaret eden MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayar, “Toplum olarak şiddet olaylarına karşı daha duyarlı, daha mücadeleci ve keskin bir duruş sergilemek zorundayız. Şiddet ve suç olaylarındaki artış ciddi bir bekaa meselesidir. Önüne geçmez isek daha vahim sonuçlarla karşı karşıya kalırız,” dedi.

Toplumsal Duyarlılık ve Mücadele Çağrısı Ömer Ayar, şiddet olaylarına karşı toplumun daha duyarlı olması gerektiğini vurgulayarak, bu tür olayların önüne geçmek için daha mücadeleci bir yaklaşım sergilenmesi gerektiğini belirtti. Ayar, “Şiddet ve suç olaylarındaki artış ciddi bir bekaa meselesidir. Önüne geçmez isek daha vahim sonuçlarla karşı karşıya kalırız,” ifadelerini kullandı.

Caydırıcı Cezaların Önemi Ayar, doktorlara ve sağlık çalışanlarına yönelik saldırıların önlenmesi için caydırıcı cezaların uygulanmasının önemine dikkat çekerek, bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, toplumun şiddet olaylarına karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinin ve bu tür olayların önüne geçilmesi için kararlı adımlar atılmasının önemini vurguladı.

Muhabir: AYŞE SANCAK