Teşkilatın takım kaptanı olarak liderlik yapan Ömer Ayar, eşleri ile birlikte düzenlenen sabah kahvaltısında teşkilat üyeleriyle buluştu. İl başkanı Ömer Ayar, yürütme ve yönetim kurulu üyelerinin eşleriyle kaynaşarak, birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.

28F8B0Aa 6F2E 4965 Aad4 877144126442

Ömer Ayar, birlik ve beraberlik konusunda atalarımızın öğütlerinden ilham aldı ve "Birlikten kuvvet doğar" atasözünün altını çizdi. Teşkilat üyelerine, bir abi-kardeş ilişkisi içinde yaklaşarak, "Biriz, beraberiz, tek yumruğuz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" diyerek duygusal bir mesaj verdi.

6299Be89 9016 4D65 8E5A Cda2Efbf26C8

AK Parti Trabzon Ortahisar Gençlik Kolları: Demokratik Bir Hareketin Öncüsü AK Parti Trabzon Ortahisar Gençlik Kolları: Demokratik Bir Hareketin Öncüsü

MHP Trabzon il teşkilatının bu birliktelik buluşması, partinin yerel düzeydeki güçlü dayanışmasını vurguluyor ve geleceğe dönük kararlılığını yansıtıyor. Teşkilat üyeleri, bu bir araya gelme fırsatını en iyi şekilde değerlendirerek, partilerinin idealleri doğrultusunda birlikte daha büyük başarılara imza atmaya devam edecekler.

TAKA/BİROL SANCAK 

Editör: Ayşe Sancak