• Vefat Haberi: Bayındırlık ve İskan önceki bakanlarından, Samsun Büyükşehir Belediyesi önceki başkanı Mustafa Demir'in sevgili annesi Safiye Demir'i kaybetmenin acısını yüreklerinde hissettiler. Anne Demir, kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde vefat etti.

    Rize, Ocak-Nisan Döneminde Çay İhracatında Öne Çıkıyor: Yüzde 13'lük Büyüme Rize, Ocak-Nisan Döneminde Çay İhracatında Öne Çıkıyor: Yüzde 13'lük Büyüme
  • Cenaze Töreni: Safiye Demir için önce Samsun'da cenaze namazı kılındı. Ardından memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesine getirilen Demir'in cenazesi, Turalıuşağı Mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verildi. Cenazeye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve aile fertleri katıldı.


Mustafa Demir ve ailesinin sevgili annelerini kaybetmenin derin acısını paylaşan dostları ve yakınları, onların yanında olmak için bir araya geldiler. Safiye Demir'in huzur içinde yatmasını dileriz.

Muhabir: AYTEKİN AKAY