Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Burhan Kurt, dünya evine girdi Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Burhan Kurt, dünya evine girdi

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, kariyerinde yeni bir adım atarak kendi temsiliyet ekibini kurduğunu duyurdu. 2021 yılında Latin Amerika'nın önde gelen dergilerinden Hola'nın kapağında yer alarak uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelen Atagül, bu kez menajerlik sistemine alternatif olarak kendi kariyerini yönetme kararı aldı.

Neslihan Atagül, 13 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde önemli başarılar elde etmiş ve uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelmişti. Son olarak, geçen ay Miami'de Hola için gerçekleştirilen bir çekimde yer alan Atagül, bu kez de kendi temsiliyet ekibini kurarak dikkatleri üzerine çekti.
Ekran Resmi 2024 05 12 07.11.21

Kurduğu NAD Representation Team adlı temsiliyet ekibiyle ilgili duyurusunu sosyal medya hesabından yapan Neslihan Atagül, "Bir süredir üzerinde çalıştığımız sistemi resmen kurduk! Çok heyecanlı ve ilham doluyum. Karşınızda NAD Representation Team! Yeni projelerimi ve sanat dünyasındaki yenilikçi adımlarımı duyurmak için bir platform olan @nadrepresent kurduğum güçlü ekiple profesyonel kariyer yönetimim heyecanlı bir şekilde devam edecek! Yolumuz açık olsun, ekip!" ifadelerini kullandı.

Ekran Resmi 2024 05 12 07.11.30

Atagül, kariyerindeki bu yeni adımıyla yenilikçi ve ilham verici bir yolculuğa çıktığını belirtti. Daha önce de "Hadsiz" adlı online dergiyi sevenleriyle buluşturarak yenilikçi adımlar atan oyuncu, kendi içindeki duygu ve motivasyon kaynaklarını takipçileriyle paylaşmıştı.
Ekran Resmi 2024 05 12 07.12.25

Neslihan Atagül'ün kendi kariyerini yönetme ve yenilikçi adımlar atma konusundaki tutumu, hayranları tarafından büyük ilgi ve destekle karşılandı. Atagül'ün NAD Representation Team ile kariyerindeki yeni başarılara imza atacağına dair beklentiler oldukça yüksek.

Kaynak: HABER MERKEZİ